2024/04/12
حذف دائمی موهای زائد

5 روش حذف دائمی موهای زائد کدام است؟

از بین بردن موهای زائد یکی از دغدغه های اساسی همه افراد به خصوص بانوان است. اگر شما نیز می خواهید موهای زائدتان را با بهترین روش های تضمینی از بین ببرید مطالعه این مقاله تا آخر خالی از لطف نیست. در این مقاله به بررسی روش های مختلف از حذف دائمی موهای زائد و معرفی بهترین و تضمینی ترین روش خواهیم پرداخت.

انواع روش های از بین بردن مو

  • تیغ
  • کرم مو بر
  • موم و وکس
  • حذف موها زائد با لیزر
  • الکترولیز
  • ..

حذف دائمی موهای زائد

استفاده از تیغ برای حذف موهای زائد

شما با استفاده از یک تیغ و یا ژیلت می توانید به سرعت موهای زائد را از بین ببرید. بدی این روش این می باشد که مو به سرعت رشد می کنند و کمی ضخامت مو ها افزایش پیدا می کند.

استفاده از کرم مو بر

کرم های مو بر یکی دیگر از روش هایی است که برای حذف موها مورد استفاده قرار می گیرد. این کرم ها با نفود بر روی پوست باعث تضعیف پروتئین و کراتین می شود و موها سست می شود و به اصطلاح می ریزد.

از بین بردن موهای زائد با موم و وکس

شما با هر بار اپلاسیون با موم و یا وکس می توانید از شر موهای زائد تا یک ماه راحت شوید. توجه داشته باشید که بعد از اپلاسیون حتما از کرم های مخصوص استفاده نماید.

حذف دائمی موهای زائد با لیزر

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها است که می توانید تجربه کنید. برای انتخاب دستگاه لیزر باید حتما نهایت دقت را به خرج بدهید. هر لیزر برای طیف پوستی خاصی کاربرد دارد. دوره لیزر معمولا 6 تا 8 ماهه هست که حتما باید در تاریخ مشخص شده اقدام کنید. در حال حاضر حذف موها با لیزر بهترین روش از بین بردن موها می باشد. برای مشاهده لیست لیزر موی زائد شیراز می توانید روی لینک کلیک کنید.

حذف دائمی موهای زائد با لیزر

از بین بردن موهای زائد صورت برای همیشه

بسیاری از بانوان برای از بین بردن موهای صورت از روش های نادرستی استفاده می کنند که علاوه بر این که تاثیری بر کاهش مو ها ندارد باعث آسیب به پوست صورت نیز می شود. استاده از وکس و یا مو برای صورت باعت می شود پوست در دراز مدت شل شود و باعث چین و چروک شود. بسیاری از آرایشگران استفاده از نخ و بند اندازی را پیشنهاد می کنند. اگر موهای صورت شما ضخیم است  می توانید لیزر درمانی را استفاده کنید.

از بین بردن موهای زائد صورت با داروهای گیاهی

اگر مایل هستید از روش های گیاهی برای حذف موهای زائد استفاده کنید می توانید از محلول زردچوبه و کمی آب کمک بگیرید. حذف موها به روش گیاهی اصلا تضمینی نیست و ممکن است برای شما اصلا تاثیرگذار نباشد و حتی از طرف پزشکان نیز تایید نشده است.

قرص برای رفع موهای زائد

اگر رشد بیش از حد موهای زائد به خاطر مشکلات هورمونی باشد، پزشک متخصص رای شما قرص تجویز می کند که باید حتما آزمایش دهید تا از این مورد مطمئن شوید. قرص هایی که در این زمینه تجویز می شود سیپروترون است که حتما باید طبق دستور العمل مصرف کنید؛ زیرا ممکن است به کبد و کلیه آسیب های مختلفی وارد کند. بهتر است برای حذف دائمی موهای زائد از روش های رایج و مطمئن استفاده کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *