2023/12/06
کاشت مو به روش sut

مزایا و معایب کاشت مو به روش sut چیست؟

کاشت مو به روش sut چگونه است؟

در حال حاضر کاشت مو نتها درمان ریزش مو است. دلایکی مختلفی مثل ژنتیک، بیماری های هورمونی و … سبب ریزش مو می‌شود. اگر از ریزش مو رنج می‌برید، بهتر است روش های مطمئن  کاشت مو را امتحان کنید. در روش کاشت مو به روش sut می‌توانید از موهای پرحجم و پرپشت لذت ببرید. در این روش نوین کاشت مو که تقریبا مشابه کاشت مو به روش fit است، پزشک با استفاده از دستگاهی مخصوص و اتوماتیک اقدام به برداشت گراف مو می‌کند. به دلیل همین استفاده از ابزار اتوماتیک به جای ابزار دستی سرعت کاشت به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند؛ همچنین اگر فرد متقاضی از دیگر روش‌های کاشت مو نتیجه مطلوبی نگرفته است، این روش راه حلی مناسبی در صورت داشتن بانک مو می باشد.

مراحل انجام کاشت مو اس یو تی

 1. معاینه توسط پزشک و انجام آزمایشات مرتبط
 2. تزرق بی حسی
 3. برداشت مو از منطقه مورد نظر: این مرحله به شدت حساس است و باید با دقت بالا انجام شود؛ همچنین مدت زمان برداشت گراف در این روش نسبت به سایر روش ها کاهش یافته است.
 4. کاشت مو در محل مورد نظر: فولیکول های مو باید در در عمق حدود 0/7 میلی متری کاشته شود. زاویه کاشت عامل مهم دیگری در این خصوص است. معمولا فولیکول هایی که دارای یک تار مو هستند در جلو سر کاشته می شوند و فولیکول هایی که دارای 2 یا 3 تار مو هستند، در مناطق عقب تر کاشته می شود.

مزایای کاشت مو به به این روش

 • تراکم مو در روش SUT بسیار بیشتر خواهد بود.
 • سرعت کاشت مو افزایش پیدا می کند.
 • یکی از روش های نوین و پیشرفته کاشت مو در حال حاضر است.
 • احتمال آسیب رسیدن به گراف مو بسیار پایین است.
 • فرد متقاضی به هیچ عنوان بیهوش نمی شود و در طول کاشت مو سر بی حس است..
 • این روش بسیار روش کم تهاجم بدون درد و خونریزی است.
 • جای زخم ایجاد نمی شود.
 • دوره بهبودی حدود 7 روز است.

کاشت مو به روش sut

معایب کاشت مو به روش sut

همان طور که گفته شد مزایای این روش آن قدر زیاد است که می‌توان معایب آن را نادیده گرفت. اگر بخواهیم به عنوان معایب کاشت مو به روش SUT موردی را نام ببریم می‌توانیم به تراشیدن بانک مو و محل کاشت مو اشاره کرد که ممکن است برای برخی از افراد ناخوشایند باشد. از عوارض این روش می‌توان به احساس خارش پشت سر، تورم، قرمزی و کبودی اشاره کرد.

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو در به این روش بسیار متغیر خواهد بود و باید اول از همه با پزشک متخصص مشورت کنید. توجه کنید که روش SUT به عنوان روشی مدرن و تکمیلی روش های قبلی شناخته شده است. تعداد گراف‌های پیوندی در تعیین قیمت بسیار تاثیر گذار است.

تفاوت پیوند مو به روش sut و fue

تمام مراحل کاشت مو به روش SUT برخلاف سایر روش ها مثل FUE در یک جلسه انجام می شود. در روش SUT حدود 14000 تار موی واقعی پیوند داده می شود که به نسبت روش FUE بسیار بیشتر است.

کاشت مو به روش sut در شیراز

بهترین روش‌های کاشت مو در شیراز با تکنولوژی مدرن و با دستگاه‌های پیشرفته قابل انجام است. برای اطلاع از کلینیک های کاشت مو در شیراز و اطلاع از هزینه‌های پیوند مو می توانید با مراکز درمانی مرتبط تماس حاصل فرمایید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *