2024/04/12
کاشت مو به روش hrt

مزایا و معایب کاشت مو به روش hrt

كاشت مو به روش hrt یکی از روش های نوین کاشت مو محسوب می شود. اگر به دنبال بهترین روش کاشت مو از میان ده ها روش کاشت مو هستید، سایت آناپلی راهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه خواهد داد. در این مقاله به بررسی مزایا و معایب کاشت موی به روش hrt خواهیم پرداخت.

کاشت مو به روش hrt در شیراز

پیدا کردن بهترین روش کاشت مو کاری آسان نخواهد بود. در سایر روش های کاشت مو مانند کاشت مو به روش sut، کاشت مو به روش fit ، کاشت مو به روش bht و … از بافت و گرافت های طبیعی استفاده می شود. زمانی که از گره های طبیعی مو استفاده می شود، تاره های مو قابلیت رشد دارند. متدی که در روش کاشت و یا ترمیم مو به روش hrt استفاده می شود کاملا با سایر روش های طبیعی کاشت مو متفاوت خواهد بود. این روش آخرین گزینه برای افراد متقاضی کاشت مو، انتخاب خواهد شد.

کاشت مو به روش hrt

کاشت مو به روش hrt مناسب چه افرادی می باشد؟

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد در این روش ترمیمی از گره های طبیعی مو استفاده نخواهد شد. در حقیقت افرادی که بانک موی مناسب ندارند کاندید مناسب برای انجام این روش هستند.

  • افرادی که به طور کامل طاس هستند.
  • متقاضی که فاقد بانک مو باشد.
  • افرادی که به هیچ تار مویی ندارند.
  • فردی که به علت بیماری خاص تمامی موهای بدن خود را از دست داده است.

مزایا کاشت مو HRT

این روش کاشت مو یک راه بسیار مناسب برای افرادی که موهای خود را از دست داده اند و هیچ تار مویی در حال حاضر ندارند. HRT یک نقطه امید برای داشتن موهایی پر پشت برای این افراد محسوب خواهد شد. علاوه بر این مورد افرادی که حساسیت و آلرژی به داروهای بیهوشی و بی حسی داشته باشند می توانند از این روش ترمیمی استفاده کنند. در روش HRT به دلیل اینکه ار گراف های مصنوعی استفاده می شود هیچ گونه دوران نقاهتی به دنبال نخواهد داشت؛ همچنین افرادی که نگران کبودی و جای زخم و اسکار هستند، باید بدانند که در این روش هیچ کدام از این عوارض را مشاهده نخواهند کرد.

برای مشاهده بهترین مرکز کاشت مو به روش BHT در شیراز می توانید روی لینک کلیک نمایید.

معایب پیوند مو به روش HRT

استفاده از این روش در ایران بسیار کم و نادر می باشد و مراکز تخصصی بسیار مجهز قادر به انجام این روش خواهند بود. برای اطلاع از این موضوع می توانید به بهترین کلینیک های کاشت مو در شیراز مراجعه فرمایید.

از معایب این روش می توان به این مورد اشاره کرد که اگر شما موهای خود را کوتاه کنید دیگر موها رشدی نخواهند کرد. این روش ترمیمی به طور کامل دائمبی نخواهد بود و بعد از مدتی ممکن است دچار ریزش شود. همچنین احتمال حساسیت به چسب مورد استفاده بسیار بالا خواهد بود.

ترمیم مو به روش micro hrt

میکرو اچ ار تی در حقیقت تکامل یافته روش HRT محسوب می شود. در این روش یک لایه شبیه به پوست ساخته می شود و موها روی آن کاشته می شود. این روش در یک جلسه قابل انجام است و مناسب افرادی است که می خواهند به طور سریع و قطعی موهایی پرپشت داشته باشند.

هزینه ترمیم مو به روش HRT

هزینه یکی از موارد مهم برای انجام هر کاری از جمله کارهای زیبایی می باشد. باید بگوییم که هزینه ترمیم مو به این روش بسیار مقرون به صرفه تر از سایر روش های کاشت طبیعی مو خواهد بود. البته هزینه های شبیه سازی تارهای مو گران قیمت می باشد. کاشت مو به روش HRP یکی دیگر از روش های کاشت مو می باشد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *