2023/12/06
کاشت مو به روش bht در شیراز

مراحل کاشت مو به روش bht در شیراز + مزایا و معایب

کاشت مو به روش bht چیست؟

پیوند مو یک راه حل های موثر برای افرادی است که موهای کم حجمی دارند و یا از طاسی مو رنج می برند و می خواهند با داشتن موهایی پرحجم زیبایی خود را دوچندان کنند. کاشت مو این گونه است که ابتدا بانک مو فرد مشخص می شود و بعد از آن فولیکول مو از بانک مو برداشته می شود. اگر فردی به طور کامل طاس باشد و هیچ بانک مویی روی سر خود نداشته باشد، می تواند از فولیکول های مو در مناطق دیگری از بدن استفاده کند. گراف های مو در ناحیه ای مثل ریش و سینه برای پیوند مناسب تر هستند و دوام و ماندگاری بیشتری دارند. کاشت مو به روش bht در شیراز یکی از روش های استفاده شده در سال های اخیر است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

کاشت مو به روش bht در شیراز

بهترین کاندید برای پیوند مو به روش bht جه کسانی هستند؟

به طور کلی کسانی که بانک مو کامل، وسیع و مناسبی ندارند و یا این که بر اثر سانحه ای بانک موی خود را از دست داده اند، بهترین کاندید برای کاشت مو به روش BHT هستند. به عبارتی افرادی که شرایط زیر را دارا هستند می توانند از پیوند مو به روش بی اج تی استفاده کنند.

  • افرادی که در دچار سوختگی شدید هستند و بانک مو مناسبی ندارند.
  • کسانی که بانک موهایشان به دلیل زخم و جای بخیه از دست رفته است.
  • افرادی که موهای سر بسیار کم حجمی دارند.
  • کسانی که در قسمت سینه موهای کم ضخیمی دارند.

پیوند مو از بدن به سر

روش Body Hair Transplant یک روش مدرن و پیشرفته کاشت مو است که نقطه امیدی برای افراد طاس به وجود آورده است. شاید برای بسیاری از افراد استفاده از موهای بدن و پیوند آن به قسمت سر یک راه غیرممکن و غیرقابل تصور باشد؛ در حالی که این روش در چند سال اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و نتایج خیره کننده ای را به دنبال داشته است. توجه داشته باشید که مویی که قرار است بیوند داده شود باید ضخیم و مقاوم باشد.

معایب کاشت مو بی اچ تی

به دلیل اینکه پزشک باید اول از همه فولیکول مو را از ناحیه مورد نظر بدن بردارد و سپس به ناحیه ناحیه مورد نظر پیوند بدهد، زمان زیادی صرف می شود؛ پس به عنوان یکی از معایب کاشت مو می توان به زمان بر بودن آن عمل آن اشاره کرد. البته ذکر این نکته ضروری است که پزشک با تزریق بی حسی این کار را انجام می دهد و نیاز به بیهوشی کامل نیست. سازگاری مویی که قرار است پیوند داده شود و ناحیه مورد نظر بسیار مهم است که در این روش نمی توان به طور کامل این موضوع را تضمین کرد.

کاشت مو به روش bht در شیراز

هزینه پیوند مو به روش bht

درست است که در این روش فولیکول مو از قسمت های مختلف بدن برداشته می شود؛ اما این موضوع تاثیر چندانی بر قیمت و هزینه ها نخواهد داشت. همانند سایر روش های کاشت مو مثل  کاشت مو به روش fit در شیراز و کاشت مو به روش sut چند عامل مهم برای تعیین قیمت وجود دارد که عبارت اند از:

  • وسعت کاشت
  • تعداد فولیکول ها
  • تجهیزات و امکانات کلینیک
  • تجربه و تبحر پزشک
  • آزمایش های مختلف

کاشت مو به روش bht در شیراز

قبل از انجام کاشت مو به روش bht در شیراز پزشک متخصص با انجام معاینات مختلف و درخواست آزمایش از فرد متقاضی وضعیت او بررسی می کند. این روش در بهترین کلینیک های کاشت مو در شیراز مورد استفاده قرار می گیرد که می توانید برای رزرو وقت و گرفتن نوبت اقدام فرمایید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *