2023/12/06
بهترین برندهای ماسک مو

10 برند از بهترین برندهای ماسک مو

بهترین برندهای ماسک مو در این مقاله معرفی شده است که می توانید پس از کسب اطلاعات لازم اقدام به خرید بهترین ماسک مو نمایید. ماسک مو یکی از مواد لازم برای موهای وز، موهای رنگ شده و موهای دکلره شده می باشد. ماسک مو در دو نوع در بازار موجود است : ماسک موی با آبکشی و ماسک موی بدون آبکشی. ماسک موی آبکشی شده را می توانید در حمام و بعد از شستشوی موها با شامپو استفاده کنید. ماسک مو بدون آبکشی را می توانید بعد از حمام و زمانی که نم موهایتان گرفته شده است، استفاده کنید.

انواع ماسک موها

  • ماسک مو برای موهای خشک و وز
  • بهترین برند ماسک مو خارجی
  • بهترین ماسک مو برای موخوره
  • بهترین مارک ماسک مو برای موهای رنگ شده
  • بهترین برند ماسک مو بدون ابکشی
  • بهترین برند ماسک مو برای موهای چرب
  • بهترین برند ماسک مو کراتینه

ماسک مو برای موهای خشک و وز

اگر موهای شما خشک و وز است حتما استفاده از ماسک مو را در اولویت قرار دهید. شامپوهای معمولی فقط موهای شما را تمیز می کنند که بر روی اکثر آنها نوشته شده است که شامپو را روی روی کف سر ماساژ دهید، توجه داشته باید کف سر! اگر بخواهید موهای خود را با شامپو بشورید ممکن است جنس موهایتان زبر شود و نتوانید به راحتی شانه کنید.

ماسک موی ترمیم کننده شون

این مدل از ماسک مو دارای جنسینگ و کراتین می باشد و خاصیت ترمیم کنندگی دارد. این محصول تولید کشور ایران است و جزء یکی از برترین برندها در زمینه آرایشی و پوست و می باشد. مناسب موهای بسیار خشک، آسیب‌دیده و رنگ شده می باشد و برای احیاء مو مناسب است.

ماسک مو لورآل L’Oreal

یکی دیگر از برندهایی که در بازار به خوبی جایگاه خود را تثبیت کرده است ماسک مو لورآل L’Oreal می باشدو این نوع ماسک مو علاوه بر این که برای موهای وز بسیار مناسب است برای موهای دارای موخوره نیز بسیار کاربردی است. بازسازی فولیکول مو و تغذیه موها ویژگی های این ماست مو می باشد.

بهترین برندهای ماسک مو

بهترین مارک ماسک مو برای موهای رنگ شده

برای تثبیت و ثابت نگه داشتن رنگ مو بهتر است از شامپوها و یا ماسک موهای مخصوص موهای زنگ شده استفاده کنید که هک رنگ موهاتان تغییری نکند و هم موها وز و یا بد حالت نباشند.

ماسک موی Miracle از برند ELEVEN

این مدل ماسک مو در انداره 200 میلی لیتر در بازار موجود است و 12 ویتامین مختلف را در خود جا داده است. این ماسک مو بدون آبکشی است و باید روی مو اسپری کنید. به عنوان مثال برای موهای کوتاه حدود 5-6 اسپری و برای موهای بلند حدود 15-17 اسپری کافی است. روغن آرگان، براق کننده و نرم کننده و … مواد تشکیل دهنده این اسپری هستند. توجه داشته باشید که حتما از بهترین برند رنگ مو برای رنگ کردن استفاده نمایید.

ماسک موی Hydrate-Me.Masque از برند KEVIN.MURPHY

اگر از خشکی مو بعد از رنگ و دکلره رنج میبرید، حتی یکبار هم که شده از این ماسک مو استفاده کنید تا از قدرت بی نظیر آن حیرت زده شوید. این مدل یکی از بهترین برندهای ماسک مو  در جهان می باشد.

بهترین برندهای ماسک مو

بهترین برند ماسک مو کراتینه

اگر موهایتان را کراتینه کرده اید باید حتما از ماسک و شامپوی مناسب موهای رنگ شده و کراتینه شده استفاده کنید تا جنس موهایتان خراب نشود و مثل روز اول شلال و درخشان باشد. توجه داشته باشید که حتما باید روی جلد و یا بدنه شامپو نوشته شده باشد که مخصوص موهای کراتین شده است و بدون سولفات می باشد. از برندهای مخصوص در این زمینه می توان به ماسک کراتینه موی سر مای، ماسک مو استار لیدی مدل Keratin و  ماسک موی رویتا مدل موهای به شدت آسیب دیده ، کراتینه اشاره کرد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *